Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 9

Мои статьи | Переглядів: 620 | Додав: Юриппе | Дата: 06.02.2012 | Коментарі (0)

Webometrics Ranking визначає місця університетів світу за показником їх присутності у глобальній мережі Internet. В рейтингу визначені місця й українських університетів

Мои статьи | Переглядів: 611 | Додав: Юриппе | Дата: 06.02.2012 | Коментарі (0)

У Міністерстві освіти пропонують підвищити прохідний бал сертифіката ЗНО до 140 балів. Зміни торкнуться профільних предметів вищих навчальних закладів

Мои статьи | Переглядів: 554 | Додав: Юриппе | Дата: 20.09.2011 | Коментарі (0)

Міністерство фінансів "запланувало" недофінансування видатків на виплату стипендій на рівні 638 млн. грн

Мои статьи | Переглядів: 691 | Додав: Юриппе | Дата: 20.09.2011 | Коментарі (0)

Цього року під час зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури майбутнім студентам пропонували написати твір на тему: "Довести або спростувати думку. Будь-які проблеми роблять нас кращими". Що з цього вийшло – можна почитати далі.
Мои статьи | Переглядів: 792 | Додав: Юриппе | Дата: 23.07.2011 | Коментарі (0)

Чому саме мова йтиме про закордонні пісні? Судіть самі: на перегляд фільму у Вас може не бути часу, до читання книги "не доходять руки", але від музики Ви так просто не відбудетеся. Музика всюди: Ви вмикаєте телевізор, і рекламний ролик супроводжує іноземна пісня, перемикаєте канал, а там вже щосили виступає зарубіжний поп-виконавець, сідаєте за кермо, вмикаєте радіо (або свій улюблений CD) і це виявляється пісня англійською. Знайома ситуація? Впевнена, що так. Кожен день, незалежно від нашого бажання, ми стикаємося з цією додатковою можливістю. Чому прослуховування музики можна назвати можливістю для розвитку і вдосконалення мови?
Мои статьи | Переглядів: 755 | Додав: Юриппе | Дата: 23.07.2011 | Коментарі (0)

Першокурсники, які навчаються на бюджеті, розповідають, як лавірувати між першою і другою хвилею, щоб не прогавити свій шанс і стати студентом.
Мои статьи | Переглядів: 898 | Додав: Юриппе | Дата: 23.07.2011 | Коментарі (0)

Єдине освітнє інформаційне вікно України – перший в Україні онлайн-ресурс, що має на меті об’єднати всіх людей, задіяних і зацікавлених в освітянському житті нашої держави. Викладачів та студентів, вчителів та школярів, батьків та дітей, кожного, хто прагне здобувати знання, і всіх без винятку посадовців Міністерства освіти та науки.

На сторінках порталу Ви зможете знайти вичерпну інформацію, що стосується освітньої галузі:

Мои статьи | Переглядів: 1497 | Додав: Юриппе | Дата: 23.07.2011 | Коментарі (0)

Міністерством освіти затверджено програми ЗНО, у відповідності з якими мають бути розроблені завдання для проведення тестування у 2012 році

Мои статьи | Переглядів: 581 | Додав: Юриппе | Дата: 23.07.2011 | Коментарі (0)