9 листопада прошла природнича вікторина серед 3-4 класів, яку провели учні 9-Б класу. Всі дуже гарно відгадували загадки та додавали слова у прислів'я.
Їм дуже  сподобався конкурс пантоміма.
По таблиці з зображенням тварин, вони називали їх ім'я.

МісцеКлас
І4-Б та 3-А
ІІ4-А
ІІІ3-В

в у січні чекаемо вікторину для учнів 7-8 класів =)
Переглядів: 1788 | Додав: Юриппе | Дата: 03.12.2011 | Коментарі (4)

18 листопада на урочистому закритті малих Олімпійьких ігор були нагородженні команди  переможці та призери, вручено грамоти кращим знавцям текстової вікторини і вручено подяки батькам, які брали активну участь у змаганнях.

"Діти Харківщини" серед учнів 3-8 класів

МісцеКласКласКлас
І4-Б5-А8-Б
ІІ3-А, 4-А6-Б8-А,7-А
ІІІ3-В6-А7-Б
ІV
5-Б
6-В
Переглядів: 646 | Додав: Юриппе | Дата: 03.12.2011 | Коментарі (0)

Нещодавно у школі № 12 відбулася посвята у старшокласники.  Учні з 8 по 11 класи ходили у ліс , де відбувалися конкурси.
Були турніри з волейболу та гри "Знамя".
Але ці ігри  настільки сподобалися старшокласникам, що учні 11-Б та 10 класу провели ще декілька ігр просто так.
Найспортивнішим класом виявився клас Сичової Алли Сергіївни - 9-Б. Оскільки вони перемогли не тільки всіх з паралелі, а ще й і десятий та одинадцяті класи.
Не можна не сказати, що у кожного класу були свої повари, які варили кашу та готували бутерброди для голодних та втомлених спортсменів =)
А наприкинці   походу відбулася торжественна посвята десятого класу в старшокласники.  Спеціально для них провели конкурси, і в кінці вони промовили клятву!
Після посвяти учні почали збиратися і радісні та стомлені пішли додому.

Переглядів: 1458 | Додав: Юриппе | Дата: 23.09.2011 | Коментарі (0)