Головна » Статті » Мои статьи

Єдине освітнє інформаційне вікно України

Єдине освітнє інформаційне вікно України – перший в Україні онлайн-ресурс, що має на меті об’єднати всіх людей, задіяних і зацікавлених в освітянському житті нашої держави. Викладачів та студентів, вчителів та школярів, батьків та дітей, кожного, хто прагне здобувати знання, і всіх без винятку посадовців Міністерства освіти та науки.

На сторінках порталу Ви зможете знайти вичерпну інформацію, що стосується освітньої галузі:

Єдина база. На сайті зібрана найповніша та найновіша база даних українських шкіл, вищих навчальних закладів та професійно-технічної освіти. Для зручного користування створено чітко структурований, максимально деталізований каталог та диференційовану систему пошуку.

Окрім цього, представлена повна нормативна та законодавча база, що постійно оновлюється, та електронна бібліотека шкільних підручників.

Єдність у розмаїтті. Інформативне наповнення порталу стосується освітньої тематики, однак охоплюватиме широкий спектр подій як за змістом, так і за формою. Оперативні новини, ексклюзивні інтерв’ю, спеціалізовані матеріали та репортажі, анонси подій, статті про особливості освітнього процесу в Україні та світі. Окрім того, контент сайт включає фото- та відеозвіти.

Готуючи матеріал, журналісти в першу чергу посилаються на законодавчі норми та приписи, аби інформація відповідала дійсності та не викликала двозначних трактувань у читача. Задля об’єктивності та збалансованості ми звертаємося за коментарями до експертів та фахівців освітянської сфери, даємо можливість висловити свою позицію представникам молодіжних студентських та учнівських організацій. Відтак, кожний журналістський доробок – це комплексна подача фактів, їх аналіз, який включає творчий підхід та оперативність й актуальність визначеної теми.

Єдина спільнота. Освітня галузь – це велика родина, об’єднана прагненням до нових знань.

Тому на нашому порталі Ви зможете знайти інформацію про різні грані освіти. Наші журналісти готують матеріали, які будуть корисні та цікаві широкому загалу освічених людей. Адже справжній інтелектуал ніколи не зупиниться у прагненні до пізнання.

Ми запрошуємо і Вас долучитися до формування найширшого освітянського інформаційного простору. Редакція порталу завжди відкрита для ініціатив молоді. Зокрема на сторінках Osvita.com можуть реалізувати свій творчий потенціал студенти-журналісти, блогери, фотографи, громадські активісти та кожен не байдужий до теми освіти в Україні. Таким чином портал стане платформою для спілкування освітянської спільноти.

Єдності українських освітян дано старт. Щодня Єдине освітнє інформаційне вікно України відкриває Вам все більше яскравих горизонтів та корисної інформації .

Категорія: Мои статьи | Додав: Юриппе (23.07.2011)
Переглядів: 1506 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: